Fatih Yasin, Reynmen’in Beyni Yok!

“Sizlere youtuberların bilinmeyen yönlerini anlattığımız yazıları okuduysanız bu yazımızı çok daha kolay şekilde kavrayabilirsiniz.”

Her zaman söylediğimiz gibi; “bütün youtuberlar birbirine muhtaçtır ve ortak çalıştıkları ajanslar nedeniyle kavga – tartışma edemezler” Geçtiğimiz günlerde Fatih Yasin ve Reynmen arasında yaşanan gerilim gün içerisinde kısa sürede yatıştırılmıştı.

“Yatıştırılmıştı” diyoruz çünkü bunu kendileri yapmadılar diyebiliriz. Peki olay neydi?

Kafalar kanalından Fatih Yasin’in yayınına katılıp agresif hareketler sergileyen Reynmen’e karşı Fatih’in yaptığı çıkışlar hoş karşılanmadı. Bunun üzerine Reynmen, Fatih Yasin’i boks maçına davet etti. Fakat bunun sevimli bir maç olamayacağı oldukça net. Storyler üzerinden üstü kapalı şekilde verilen mesajlardan sonra ertesi gün Atakan ve Reynmen’in birlikte attığı “komik” storyi izlemişsinizdir. Yaşanan gerginlik üzerinden atılan story neşeli hala getirilmişti. Story’nin çekildiği balkon bir ajansa ait. Kısacası Kafalar ve Reynmen aynı bağın üzümleri. Birbirleri ile edecekleri her kavga kendilerini değil şirketi yıpratır. Kısacası barışmak zorunda kaldılar yada ekranlara böyle göstermek zorunda bırakıldılar.

Kafalar ekibinin ise İzmir’de yapacağı buluşmaya Fatih Yasin “Reyn’in Beyni Yok” yazılı ingilizce bir tişört ile katıldı. Pek çok takipçi durumu ingilizce bilmemelerinden ötürü anlayamasada ingilizce bilen herkes tişörtte ki sırrı çözdü. Fatih Yasin’in Reynmen’e olan kızgınlığı ve öfkesi dinmiş değil. Önümüzdeki günlerde neler göreceğiz bizlerde kestiremiyoruz.

Cevap