Fatih Yasin`den Boks Maçı Hakkında Şok Açıklamalar!

Youtube Türkiye`de boks maçı olaylarını başlatan Fatih Yasin, Burak Güngör`ün konuğu oldu ve Reynmen ile yapacağı boks maçı hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Burak Güngör, Fatih Yasin`i çay içeceğiz gel diye evine çağırdı ve sonrasında boks maçı hakkında sorular yöneltti.Sorulardan bazıları şunlar;

Burak Güngör: İnsanlar senin Reynmen`den dayak yiyeceğini düşünüyor, ne diyorsun?
Fatih Yasin : Ben Renymen`in storylerini izleyen bir adamım.Bu adam onca güç gösterisi kuvvet gösterisi yapıyor.Benimde hoşuma gitti ve bende dedim ki bir spor olarak dövüşmek istiyorum , kendimi denemek istiyorum Reynmen`e karşı.Egoist bir insan değilim kendimi denemek istedim sadece, beni dövebilir mi, kendi kondisyonumu ayarlayabilir miyim. Üç dört ayda onun gibi gelişebilir miyim, bunları denemek istedim.

Ben Renymen`e dostça dövüşelim dedim ve dün canlı yayınına katıldım Reynmen bana dedi ki “ O dostça ayaklarını bırakalım, birbirimize kinimizi kusalım. ” dedi.

Fatih Yasin`in en önemli açıklaması ise ” Bu boks işi ciddiye bindi artık. Ben Reynmen ile yüz yüze gelemem şu saatten sonra. ” oldu.

Daha fazlası için videoyu izleyiniz;

Cevap