Sitenin tüm hakları ythaberler.com ‘a aittir. Siteye erişim sağlayan ziyaretçiler ve içeriklerden faydalananların tüm kullanım şartlarını kabul ettiği anlamına gelir.

İçerikleri Paylaşmak

Blog sitesinde yer alan içeriklerin tümü (belli advertorial içerikleri hariçtir) ythaberler.com tarafından  yazılmıştır. Tamamen kendisine ait olduğundan tüm hakları saklıdır. Bilgi paylaşımı sağlayan içerikleri kendinize ait alanda paylaşmak istediğiniz takdirde ythaberler.com `dan alındığını belirtmek zorundasınız.

Örnek;

– Bu yazı https://www.ythaberler.com ‘ dan alınmıştır.
– Kaynak: https://www.ythaberler.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak

ythaberler.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– ythaberler.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve ythaberler.com’ un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

ythaberler.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. ythaberler.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.