İmtiyaz Sahibi / Grantee

Furkan Akman

( admin@ythaberler.com )

Genel Yayın Yönetmeni

Kadir Can Akman

( kakman@ythaberler.com )

EDİTÖRLER / Editors

Mehmet Yılmaz

( myilmaz@ythaberler.com )

Ahmet Deniz

( adeniz@ythaberler.com )

Ebru Halkalı

( ehalkali@ythaberler.com )

Kerem Doğan

( kdogan@ythaberler.com )

Gece Editörleri

Ahmet Deniz (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

( adeniz@ythaberler.com )

Hukuk Danışmanı

Av. Mustafa Kayhan

( mustafa.kayhan@bdo.com.tr  )

Altyapı / Yazılım

WordPress / MyThemeShop NewsPaper

Sosyal Medya Sorumlusu

Ebru Halkalı

( ehalkali@ythaberler.com )

Domain Servisi

Hosting Servisi

Veridyen Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@ythaberler.com)

Adres

Telefon Numarası

05464248020

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Siteniz.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Yayın İlkeleri

İnternet Bilinci Geliştirme:
YTHaberler.com, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar.

Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı:
YTHaberler.com, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

Çok Seslilik ve Katılımcı Yayıncılık:
YTHaberler.com, okuyuculara görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır.

Eğitici olmak:
YTHaberler.com, bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar.

Cevap Hakkına Saygı:
YTHaberler.com, iddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar.

Önyargısız Yaklaşım:
YTHaberler.com, haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler.

Doğruyu Arama Kaygısı:
YTHaberler.com, olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar.

Öncü olmak:
YTHaberler.com, internet haberciliğinin özündeki sürekli değişim ve gelişim sürecini destekler ve öncülük eder.

Güvenilirlik:
YTHaberler.com, kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Siteniz.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. YTHaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar YTHaberler’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ythaberler.com. However, sometimes the ythaberler.com uses third parties to process your information. ythaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ythaberlersiteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ythaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ythaberler.com and its services. When you use ythaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ythaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.ythaberler.com`un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@ythaberler.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.